Adresser TR og TRS

Her kan du finde samtlige tillidsrepræsentanter og -suppleanter og deres kontaktoplysninger
Adresser

Alléskolen (751250)

Toldbodgade 5, 8000 Aarhus C
Tlf +45 8713 2167
Tillidsrepræsentant
Henriette Høyer Kristiansen +45 2145 7673
henriette_hoyer@yahoo.dk
TR-Suppleant
Maria Rosenbeck Da Cruz +45 2860 4209
rosenbeckdacruz@gmail.com

Bakkegårdskolen (751002)

Bjørnshøjvej 1, 8380 Trige
Tlf +45 8713 6300
Tillidsrepræsentant
Kirsten Børsting Høgh +45 2992 9526
Hoegh_3@hotmail.com
TR-Suppleant
Kristina Nørgaard Horn
kristinanhorn@gmail.com

Bavnehøj Skole (751016)

Koltvej 15, 8361 Hasselager
Tlf +45 8713 6160
Tillidsrepræsentant
Anne Cecilie Kristensen Blaabjerg +45 4292 2006
cecilie.blaabjerg77@gmail.com
TR-Suppleant
Jens Peter Majlund Mikkelsen +45 8610 7580
jens.peter.mikkelsen@skolekom.dk

Beder Skole (751004)

Skoleparken 6, 8330 Beder
Tlf +45 8713 6010
Tillidsrepræsentant
Katrine Vinther Nielsen +45 2666 1484
Katrine.vinther1@gmail.com
TR-Suppleant
Susanne Dorthe Erichsen +45 5078 5866
sus.erichsen@gmail.com

Børn og Unge - Konsulenter (751001)

Grøndalsvej 2, 8260 Viby J
Tlf +45 8940 2020
Tillidsrepræsentant
Tine Nørregaard Jacobsen +45 2920 8898
tino@aarhus.dk
TR-Suppleant
Lasse Holm
lahol@aarhus.dk

Center for Dagområdet - CSV (751102)

Nørre Alle 31, 8000 Aarhus C
Tlf +45 8730 3666
Tillidsrepræsentant
Philip Nordstrøm +45 2920 8924
philipnordstrm@yahoo.dk

Center for Syn og Hjælpemidler (751070)

P.P. Ørumsgade 11, Bygn. 11, 8000 Aarhus C
Tlf +45 7025 0422
Tillidsrepræsentant
Peter von Seelen +45 2135 3756
pesee@aarhus.dk

Elev Skole (751006)

Høvej 10, 8520 Lystrup
Tlf +45 8713 6344
Tillidsrepræsentant
Bjørn Berre Eriksen +45 6171 6888
bjornberiksen@gmail.com
TR-Suppleant
Gitte Hedegaard Koch +45 2728 7791
gitte-koch@hotmail.com

Ellekærskolen (751057)

Jernaldervej 5, 8210 Aarhus V
Tlf +45 8713 9300
Tillidsrepræsentant
Anne-Christine Rahbek +45 2169 1307
acr@stofanet.dk
TR-Suppleant
Søren Kinggaard Svendsen +45 5192 3759
svendsen75@gmail.com

Ellevangskolen (751003)

Jellebakken 17, 8240 Risskov
Tlf +45 8713 8500
Tillidsrepræsentant
Marcin Solbjerg Majewski +45 2076 0384
trellevang@gmail.com
TR-Suppleant
Gunni Østergaard Pedersen
gunnip@fiberhjem.dk

Elsted Skole (751007)

Elsted Skolevej 6, 8520 Lystrup
Tlf +45 8713 8787
Tillidsrepræsentant
Troels Søgaard Pedersen +45 4095 1024
barslund.pedersen@fiber.dk
TR-Suppleant
Thomas Bækbo Nielsen +45 6068 3041
tbaekbo@gmail.com

Engdalskolen (751008)

Hovedgaden 5, 8220 Brabrand
Tlf +45 8713 8600
Tillidsrepræsentant
Lars Peter Kirk +45 2884 5205
lak@aarhus.dk
TR-Suppleant
Christine Ulrich Møller +45 2122 6220
christineulrichm@gmail.com

Frederiksbjerg Skole (751027)

Ingerslevs Boulevard 2A, 8000 Aarhus C
Tlf +45 8713 8630
Tillidsrepræsentant
Morten Nisgaard Øbro +45 6168 2894
mortenoebro@hotmail.com
TR-Suppleant
Anette Engedal Christensen
anet1097@aaks.dk

Gammelgårdsskolen (751013)

Carit Etlars Vej 31, 8230 Åbyhøj
Tlf +45 8940 9696
Tillidsrepræsentant
Jacob Haislund Bjerre +45 2888 2891
jt_bjerre@hotmail.com
TR-Suppleant
Jens Smith Kjølby +45 2721 0507
just4jens@hotmail.com

Hasle Skole (751015)

Herredsvej 15, 8210 Aarhus V
Tlf +45 8713 9410
Tillidsrepræsentant
Rasmus Hemmer-Hansen +45 2627 8528
rashemhan@hotmail.com
TR-Suppleant
Irene Bak
irene.bak11@gmail.com

Holme Skole (751017)

Mølleskovvej 11, 8270 Højbjerg
Tlf +45 8713 8700
Tillidsrepræsentant
Mette Hindsgaul +45 5124 4495
mette.hindsgaul@skolekom.dk
TR-Suppleant
Sasja Røddik Laumann +45 6022 6941
sasjalaumann@hotmail.com

Højvangskolen (751018)

Klokkeskovvej 1, 8260 Viby J
Tlf +45 8713 9360
Tillidsrepræsentant
Carsten Brask Trillingsgaard +45 4052 6769
carsten@trillingsgaard.org
TR-Suppleant
Rikke Mohr +45 2892 4198
mohrtil3@gmail.com

Hårup Skole (751046)

Delfivej 1, Hårup, 8530 Hjortshøj
Tlf +45 8713 9230
Tillidsrepræsentant
Tina Glavind Laursen +45 8713 9230
tina@glavind-groenne.dk
TR-Suppleant
Jeanette Schneider +45 3023 6621
jeasch76@gmail.com

Institut for Kommunikation og Handicap - Marselisborg Centeret (751500)

P. P. Ørums Gade 9- 11, 8000 Aarhus C
Tlf +45 8728 9400
Tillidsrepræsentant
Tine Beck Jensen +45 2922 1907
tine.jensen@ps.rm.dk
TR-Suppleant
Mona Kjærskov Jensen +45 2922 1983
mona.jensen@ps.rm.dk

Kaløvigskolen (751020)

Sanatorievej 38, 8541 Skødstrup
Tlf +45 8713 1960
Tillidsrepræsentant
Lars Rethore Laursen +45 5172 1629
larslaursen@mail.tele.dk

Katrinebjergskolen (751019)

Katrinebjergvej 60, 8200 Aarhus N
Tlf +45 8713 9333
Tillidsrepræsentant
Jesper Hilding Hejndorf +45 3152 9966
jesper.hejndorf@gmail.com
TR-Suppleant
Rasmus Dam Kristoffersen +45 2218 2606
rdk@aarhus.dk

Kompetence- og Uddannelsescenter, Aarhus (751904)

Graham Bells Vej 1D, 8200 Aarhus N
Tlf +45 8610 9933
Tillidsrepræsentant
Troels Pedersen +45 2815 0961
tropesport.dk@gmail.com
TR-Suppleant
Jakob Nielsen Mærsk +45 3179 5516
mail.maersk@gmail.com

Kragelundskolen (751021)

Parkvej 18, 8270 Højbjerg
Tlf +45 8713 6464
Tillidsrepræsentant
Mathias Novrup Henriksen
mathiasnh@gmail.com
TR-Suppleant
Flemming Pedersen
fpflemming@gmail.com

Langagerskolen (751090)

Bøgeskov Høvej 10, 8260 Viby J
Tlf +45 8628 7355
Tillidsrepræsentant
Ulla de Boer +45 5125 8176
ulladeboer@icloud.com
TR-Suppleant
Gitte Nørkjær +45 2320 6115
gitten1965@hotmail.com

Lisbjergskolen (751022)

Lisbjergvej 15, 8200 Aarhus N
Tlf +45 8713 5855
Tillidsrepræsentant
Lotte Drejer +45 2759 4260
lottedrejer@gmail.com
TR-Suppleant
Thomas Rørby Petersen +45 5057 2107
maanenindeni@gmail.com

Lystrup Skole (751066)

Lystrupvej 256, 8520 Lystrup
Tlf +45 8713 9500
Tillidsrepræsentant
Adrian Lund +45 2812 8605
egotrippie@gmail.com
TR-Suppleant
Martin Rudbeck Wittenkamp +45 2246 1597
m_wittenkamp@hotmail.com

Læssøesgades Skole (751023)

Læssøesgade 24, 8000 Aarhus C
Tlf +45 8713 6125
Tillidsrepræsentant
Morten Mikaelsen +45 2065 8307
mortenmik@gmail.com
TR-Suppleant
Jette Bak +45 2926 4449
jbak.jbrandt@stofanet.dk

Malling Skole (751024)

Lundshøjgårdsvej 19, 8340 Malling
Tlf +45 8713 8686
Tillidsrepræsentant
Kirsten Faddy +45 6167 8816
kirsten_faddy@hotmail.com
TR-Suppleant
Helle Vognsen-Hansen +45 5168 3428
helle_hansen1@hotmail.com

Møllevangskolen (751025)

Møllevangs Allé 20, 8210 Aarhus V
Tlf +45 8713 6060
Tillidsrepræsentant
Hans Jørgen Nim +45 2782 3702
hjn@moeskole.dk
TR-Suppleant
Else Marie Aagaard +45 5093 9448
ema@moeskole.dk

Mårslet Skole (751026)

Testrupvej 4, 8320 Mårslet
Tlf +45 8713 9640
Tillidsrepræsentant
Torben Nørgaard Jensen +45 2073 7562
ilto-to@email.dk
TR-Suppleant
Jacob Steen Jensen
jacob.steen@hotmail.com

Næshøjskolen (751055)

Gl. Stillingvej 424, 8462 Harlev J
Tlf +45 8713 9680
Tillidsrepræsentant
Lise Lundgaard Jensen +45 6091 8883
lise.lundgaard.jensen@skolekom.dk
TR-Suppleant
Jenny Lyngklip Strøm +45 6091 4914
jenny.jls.50@gmail.com

PPR - Konsulenterne (751202)

Grøndalsvej 2, 8260 Viby J
Tlf
Tillidsrepræsentant
Pia Jørgensen Hutters +45 2961 6569
piajhutters@gmail.com
TR-Suppleant
Anne Stine Clasen +45 2961 5891
sc@stineclasen.dk

PPR - Psykologerne (751203)

Grøndalsvej 2, 8260 Viby J
Tlf
Tillidsrepræsentant
Casper Amby Pedersen
casperamby@gmail.com
TR-Suppleant
Line Hermann
linehermann@gmail.com

PPR - Tale-høre Konsulenter (751201)

Grøndalsvej 2, 8260 Viby J
Tlf
Tillidsrepræsentant
Bodil Marie Jensen +45 2961 4884
bmj@aarhus.dk
TR-Suppleant
Rikke Lykke Lambertsen +45 2961 5592
rily@aarhus.dk

Risskov Skole (751032)

Fortebakken 32, 8240 Risskov
Tlf +45 8713 9090
Tillidsrepræsentant
Lasse Jannic Schacksen +45 6133 6649
lass8541@aaks.dk
TR-Suppleant
Britt Solbjerg Majewski +45 4265 4093
brit0865@aaks.dk

Rosenvangskolen (751033)

Rosenvangsalle 49, 8260 Viby J
Tlf +45 8713 9540
Tillidsrepræsentant
Rasmus Agertoft Iversen +45 4185 8640
rasmusagertoft@gmail.com
TR-Suppleant
Simon Peter Vraa Nielsen +45 4258 2839
simon.vraa@gmail.com

Rundhøjskolen (751034)

Holmevej 200, 8270 Højbjerg
Tlf +45 8713 8550
Tillidsrepræsentant
Bine Herold +45 2899 0355
uvwkuwx8@aaks.dk
TR-Suppleant
Trine Rohde +45 2732 2829
Trine.rohde@gmail.com

Sabro-Korsvejskolen (751035)

Sabro Skolevej 4, 8471 Sabro
Tlf +45 8713 9720
Tillidsrepræsentant
Lars Spanggaard Jensen +45 4052 0994
Lars0902@aaks.dk
TR-Suppleant
Lejf Kühl +45 4240 3364
kuehl81@gmail.com

Samsø Skole (741004)

Marsk Stigsvej 5, 8305 Samsø
Tlf +45 3010 5490
Tillidsrepræsentant
Kirsten Andersen Posselt +45 6151 5492
posseltkirsten@gmail.com
TR-Suppleant
Anny Johanne Østergaard Jensen +45 2374 0151
uv2b85cb@samsoeskole.dk

Samsøgades Skole (751036)

Ny Munkegade 17, 8000 Aarhus C
Tlf +45 8713 8877
Tillidsrepræsentant
Karl Peter Edney +45 4075 0559
edneykarl@hotmail.com
TR-Suppleant
Nicolai Holm +45 6168 6383
nitolai@hotmail.com

Skjoldhøjskolen (751065)

Skjoldhøjvej 11, 8381 Tilst
Tlf +45 8713 6235
Tillidsrepræsentant
Kirsten Sestoft +45 6048 0538
ksestoft@gmail.com
TR-Suppleant
Rasmus Brunsholt Frederiksen +45 5055 7090
rabf@aarhus.dk

Skolen på Børne- og Ungdomspsykiatrisk Center (751108)

Østre Skovvej 8, 8240 Risskov
Tlf +45 7847 3393
Tillidsrepræsentant
Anne Krarup +45 7847 3391
krarupa@hotmail.com
TR-Suppleant
Johanne Birgitte Nielsen +45 7847 3397
jobini@aarhus.dk

Skovvangskolen (751038)

Skovvangsvej 150, 8200 Aarhus N
Tlf +45 8713 6200
Tillidsrepræsentant
Kate Mogensen Lyhne +45 2878 6913
kate.lyhne@gmail.com
TR-Suppleant
Hanne Liborius Sjørup +45 2446 5001
hanne.liborius@skolekom.dk

Skæring Skole (751056)

Skæring Skolevej 200, 8250 Egå
Tlf +45 8713 9600
Tillidsrepræsentant
Lone Stephanie de Pauli +45 2571 9260
lonedepauli@gmail.com
TR-Suppleant
Anja Katrine Sejerup +45 2685 3351
anjaks@hotmail.com

Skødstrup Skole (751039)

Rosenbakken 4, 8541 Skødstrup
Tlf +45 8713 9850
Tillidsrepræsentant
Søren Bülow Skouborg +45 5186 1187
sskouborg@gmail.com
TR-Suppleant
Rikke Dalgaard Bach +45 2223 3685
rikke_d_Bach@hotmail.com

Skåde Skole (751040)

Mantziusvej 5, 8270 Højbjerg
Tlf +45 8713 9120
Tillidsrepræsentant
Nikolaj Thomsen +45 2216 3038
nikkethomsen@gmail.com
TR-Suppleant
Kristina Brandt Pedersen +45 4079 4028
kris5605@aaks.dk

Solbjergskolen (751041)

Kærgårdsvej 4, 8355 Solbjerg
Tlf +45 8713 6090
Tillidsrepræsentant
Søren Hansen +45 3029 5071
sorenhh1@hotmail.com
TR-Suppleant
Mette Mejdal +45 2396 6773
mette_my@hotmail.com

SOSU Østjylland (751443)

Hedeager 33, 8200 Aarhus N
Tlf +45 8741 2626
Tillidsrepræsentant
Steen Bossen +45 2516 3824
sbo@sosuoj.dk
Tillidsrepræsentant
Anne-Marie Damsgaard Skaalum +45 8970 2800
mie.skaalum@gmail.com
TR-Suppleant
Kamille Bjørn Rohde
kamillerohde@gmail.com
TR-Suppleant
Erik Leschly +45 3068 6981
erl@sosusilkeborg.dk

Stensagerskolen (751903)

Stensagervej 9, 8260 Viby J
Tlf +45 8713 6500
Tillidsrepræsentant
Sine Gerhardt Høegh +45 6146 8376
Sine@live.dk
TR-Suppleant
Louise Høegh Clausen +45 6166 4293
ringberghoegh@gmail.com

Strandskolen (751042)

Nellikevej 1, 8240 Risskov
Tlf +45 8713 8800
Tillidsrepræsentant
Anders Riishøj +45 2978 1171
anders@riishoj.dk

Sødalskolen (751014)

Louisevej 29, 8220 Brabrand
Tlf +45 8713 9770
Tillidsrepræsentant
Morten Højbjerre +45 2871 3585
mortenhoejbjerre@hotmail.com
TR-Suppleant
Thomas Johansen +45 2639 4553
huusjohansen@gmail.com

Sølystskolen (751043)

Egå Havvej 5, 8250 Egå
Tlf +45 8713 6400
Tillidsrepræsentant
Bjarke Fredberg +45 2726 7875
uvhgrpje@aaks.dk
TR-Suppleant
Mikkel Behnke +45 2729 2207
mbehnke@hotmail.com

Søndervangskolen (751044)

Søndervangsalle 40, 8260 Viby J
Tlf +45 8713 6270
Tillidsrepræsentant
Pia Ryrberg Moelsby +45 6165 4684
piafaust@yahoo.com
TR-Suppleant
Maria Fenger Svendsen +45 2250 2802
muggine4@icloud.com

Tilst Skole (751045)

Tåstumvænget 8, 8381 Tilst
Tlf +45 8940 9370
Tillidsrepræsentant
Lone Sønderby Kristensen +45 2226 0749
lone0209@gmail.com
TR-Suppleant
Torben Øllgaard Jakobsen +45 3124 1218
torben2200@hotmail.com

Tovshøjskolen (751010)

Janesvej 2, 8220 Brabrand
Tlf +45 8713 9050
Tillidsrepræsentant
Lars Kammer Pedersen +45 4084 8348
lars.kammer.pedersen@skolekom.dk
TR-Suppleant
Andreas Ravn Skovse +45 5194 5380
andreasskovse@gmail.com

Tranbjergskolen (751047)

Kirketorvet 22, 8310 Tranbjerg J
Tlf +45 8713 8740
Tillidsrepræsentant
Henrik Petersen +45 2332 4549
Henrikp63@gmail.com
Tillidsrepræsentant
Jane Bundgaard Nielsen +45 6085 5234
janebundgaardnielsen@hotmail.com
TR-Suppleant
Kenneth Bach-Kristensen +45 2247 7864
kennethbachkristensen@gmail.com

UU Aarhus-Samsø (751205)

Værkmestergade 13A, 8000 Aarhus C
Tlf
Tillidsrepræsentant
Lotte Margrethe Hvid Jensen +45 2461 2941
lotj@aarhus.dk
Tillidsrepræsentant
Anders Loch +45 4185 6157
andersloch@gmail.com

Vestergårdsskolen (751050)

Nordbyvej 25, 8260 Viby J
Tlf +45 8713 9900
Tillidsrepræsentant
Anne Dorte Gaardbo +45 2077 6026
Adgaardbo@gmail.com
TR-Suppleant
Susan C Goul Tøttrup Hansen +45 3141 4127
susan_cgt@hotmail.com

Viby Skole (751051)

Kirkevej 2, 8260 Viby J
Tlf +45 8713 9160
Tillidsrepræsentant
Jesper Lundetoft Jørgensen +45 2175 2886
lundetoft@gmail.com
TR-Suppleant
Jeppe Berghuis +45 2225 5089
Jeppeberghuis@gmail.com

Virupskolen (751052)

Virupvej 75, 8530 Hjortshøj
Tlf +45 8713 9930
Tillidsrepræsentant
Torben Juul Schou +45 2298 0069
tosc@aarhus.dk
TR-Suppleant
Jette Winther Jensen +45 2513 8913
segaltvej59@gmail.com

Vorrevangskolen (751053)

Vorregårds Allé 109, 8200 Aarhus N
Tlf +45 8713 9810
Tillidsrepræsentant
Torry Møller Andersen +45 6072 5515
atom@aarhus.dk
TR-Suppleant
Sylvester Røn Winkel +45 3161 7405
sylvester.winkel@gmail.com

Åby Skole (751054)

Åbyvej 80, 8230 Åbyhøj
Tlf +45 8713 9999
Tillidsrepræsentant
Mads Dejgaard Hansen +45 2229 1988
madsdejgaard@hotmail.com
TR-Suppleant
Lone Krognos +45 2514 4524
lone.krognos@skolekom.dk